Tvorba web stránok, e-shopov
a digitálny marketing

Potrebujete inú službu? Ak máte záujem o SEO analýzy, UX/UI analýzy alebo iné služby, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom info@jkweb.sk.

ikona hľadať

Ste softvérová firma

hľadajúca programátorov?

ikona úspech

Chcem outsourcing

Recenzie klientov

Jedinečné služby si vyžadujú jedinečný prístup. Naši klienti nám to potvrdia. Sme radi, že môžeme byť súčasťou ich úspechu.

Pozrieť práce
ikona žena
ikona úvodzovky

Multi-Gyn Obklady

ikona úspech

Pri mojej 14-ročnej skúsenosti s firmami a programátormi webových stránok po prvýkrát musím a chcem vyzdvihnúť profesionalitu, rýchlosť odovzdania projektu, a precíznosť v plnení termínov ...

ikona muž
ikona úvodzovky

Stavebné práce KLEIN

ikona úspech

Ďakujeme za promptnosť a splnenie našich požadovaných kritérií. Naša moderná webstránka je určite veľkým prínosom v našom podnikaní, a už teraz dokáže zabezpečiť 30% z našich tržieb ...

ikona muž
ikona úvodzovky

Divadlo Romathan Košice

ikona úspech

Spolupráca s jkweb.sk pre nás znamená nespočetné možnosti pre náš profesionálny marketingový rast. Naša nová webová stránka je unikátna a moderná. Už po jej prvých týždňoch spustenia sa nielen zvýšil počet používateľov, ale aj predĺžil čas ich interakcie...

ikona žena
ikona úvodzovky

ImunoBran

ikona úspech

Vďaka za vynikajúcu web stránku! Nebol to ľahký projekt, ale v spolupráci s jkweb.sk práca išla ako po "masle". Našou požiadavkou bolo vytvoriť atraktívny vzhľad web stránky a tiež dve jazykové mutácie, čo splnené bolo...

Naše práce

Obrázok Stavebné práce KLEIN

Stavebné práce KLEIN

Webová stránka pre podnikateľskú činnosť v oblasti stavebníctva. Komplexné rekonštrukcie domov a bytov, sadrokartónové priečky, montáže, omietky a stierky. Pôsobenie v oblasti Košíc, Spišskej Novej Vsi a Prešova.

Obrázok Divadlo Romathan Košice

Divadlo Romathan Košice

Divadlo Romathan je známe košické divadlo, pôsobiace od roku 1992. Vyznačuje sa nezabudnuteľnými vystúpeniami a premiérami. Webstránka je k dispozícii vo viacerých jazykových variantoch. Rezerváciu vystúpenia je možné uskutočniť prostredníctvom online objednávky.

Obrázok ImunoBran

ImunoBran

Moderná webová stránka produktu ImunoBran. Webová stránka disponuje kontaktným formulárom aj recenziami. Je prispôsobená pre mobilné telefóny aj tablety.

Obrázok Novák Business Consulting

Novák Business Consulting

Moderná webová stránka Novák Business Consulting prezentuje zakladanie s.r.o., ready-made s.r.o., prevzatie a zrušenie spoločností so sídlom v Košiciach. Prioritou webu je moderný a nadčasový dizajn. V neposledom rade je to práve aj jeho vzhľad, ktorý je prispôsobený aj pre mobilné telefóny a tablety.

Vždy profesionálny postup

ikona konverzácia

1. Komunikácia s klientom

Tvorba web stránok spočíva aj v dôkladnej komunikácii s klientom, s ohľadom na jeho počiatočné predstavy a požiadavky. Vzájomnou dohodou sa pristúpi k zrealizovaniu aj zložitejších cieľov. Preukážte svoju profesionalitu ak Vám záleží na modernej a prehľadnej webstránke.

ikona zmluva

3. Podpísanie zmluvy

Po klientovom odsúhlasení obsahu služieb a ceny zrealizujeme vytvorenie právnych zmluvných dokumentov. Spoločne so zákazníkom dodržiavame vopred stanovené termíny odovzdania jednotlivých prác. Podpísaním zmluvy pristupujeme k modernému a kvalitnému grafickému návrhu podľa zákazníkových požiadaviek.

ikona monitor

5. Programovanie

Po úspešnom schválení grafického návrhu prichádza fáza programovania. Naprogramujeme všetky potrebné functionality a samotný dizajn. Otestujeme a pripravíme pre finálne zákaznícke "demo".

ikona podanie rúk

2. Dohodnutie požiadaviek

Spoločne s klientom určíme správnosť dôležitých textových prvkov na webovej stránke a v konečnom štádiu určíme cenu za dielo. Vzájomnou dohodou oboch strán prispievame k funkcionalite a použiteľnosti webovej stránky.

ikona monitor

4. Vytvorenie návrhu webovej stránky a jeho odsúhlasenie

Podpísaním zmluvy pristupujeme k modernému a kvalitnému grafickému návrhu podľa zákazníkových požiadaviek a štandardných princípov.

ikona vlajka

6. Aktivovanie webovej stránky a stabilná podpora

Po úspešnom testovaní naprogramovaných služieb webovej stránky prichádza fáza publikovania na webovú doménu. Zákazník má možnosť dôkladne skontrolovať správnosť obsahu a jednotlivých prvkov na webovej stránke. Na záver nastáva kontrola uplatnenia požiadaviek klienta s dohodnutými službami. Následne prichádza čas zverejnenia nami vytvoreného moderného funkčného webu podľa vašich individuálnych požiadaviek.

Naše zaužívané spôsoby

Vždy sa snažíme, aby náš výsledný produkt bol nielen úspešný, ale mal aj pestrú budúcnosť. Dnes nestačí mať iba peknú webovú stránku. Dôležité sú reklama, propagácia aj stabilná technická podpora - po dokončení projektu.

ikona monitor

Moderný vzhľad webstránky

Chceme vytvárať webstránky s nielen modernými prvkami, ale aj animáciami a inými vychytávkami, ktoré zaujmú používateľa. Neustále sa snažíme zlepšovať a študovať nové technológie a princípy.

ikona dizajn na mieru

Unikátny a "čistý" dizajn

Tvoríme len dizajny na mieru a nepoužívame žiadne šablóny. Vaša webová stránka je dizajnovo unikátna od vášho prvotného návrhu - až po samotné programovanie.

ikona kniha

Textové preklady aj viacjazyčnosť webu

Spravovací - redakčný systém, ktorý umožňuje zmeny, pridávanie textov a iných dôležitých aspektov webovej stránky. Áno, aj o tom je Jkadmin.

ikona zariadenia rôznych veľkostí

Prispôsobenie zariadeniam a prehliadačom

Naše weby prispôsobujeme na viaceré zariadenia. Zobrazenie vašej webovej stránky na obrazovkách vašich mobilov, tabletov, laptopov, či stolných počítačov je plne optimalizované.

ikona zmluva

Zmluvné podklady webu

Vytvorenie, správa, alebo aj úprava webu je vždy právne podložená zmluvnými dokumentmi. Sme za serióznu komunikáciu z oboch strán. Vždy nám záleží na obojstrannej spokojnosti.

ikona seo optimalizácia

Administračný systém a SEO optimalizácia

Čitateľné URL adresy? Prispôsobenie obsahu webovej stránky podľa vyhľadávačov? Spoločne s vašimi návrhmi môže byť vaša webová stránka na popredí vo vyhľadávačoch.

Už ste pomaličky na konci podstránky ...

Čo tak urobiť tento
koniec
novým začiatkom našej spolupráce?
Začať spolupracovať