Konkurencia je iste silná, Vy nie?

Vytvorenie webovej stránky dnes znamená komplexný proces. Mapovanie konkurencie, analýza kľúčových slov, SEO analýza, špecifikovanie princípov UX a UI, vytvorenie grafického návrhu, naprogramovanie, a v neposlednom rade kompletné testovanie. Aj to je zjednodušený proces vývoja. Radi vám o tom ale povieme viac.

ikona mobil

Prehľadný, čistý a unikátny dizajn

Vieme, že dnes už musia byť webové stránky perfektné v každom smere. Diverzita od konkurencie je dnes nevyhnutnosťou. Práve preto tvoríme čisté, prehľadné a unikátne diela.

ikona responzív

Nepodceniť konkurenciu

Podceniť konkurenciu vo svete internetu nie je vhodné. Iba napredovaním - vylepšovaním webovej stránky alebo e-shopu viete napredovať aj naďalej. Šablóny v dnešnej dobe už nestačia.

ikona technická podpora

Dôraz na správnosť a funkcionalitu

Snažíme sa, aby naše webové stránky boli pred spustením bezchybné. Kladieme dôraz na to, aby návštevníka na Vašom webe nič "neprekvapilo". Majte na vedomí, že každú webovú stránku a e-shop dôkladne testujeme.

ikona monitor

Dvakrát meraj a raz strihaj

Samotný vývoj webovej stránky delíme na viaceré fázy. Jednou z nich je vytvorenie grafického dizajnu. Programovanie aplikácie začína až odsúhlasení grafického dizajnu od zákazníka, aby sa predišlo zbytočným nedorozumeniam.

ikona podanie rúk

UI/UX princípy v jednom

Snažíme sa uplatňovať príncípy UX a UI, aby sme docieli pohodlné cítenie návštevníka na Vašej webovej stránke. Chceme docieliť, aby sa návštevník perfektne orientoval na Vašom webe - bez zbytočného premýšľania.

ikona zemeguľa

Kontinuálny vývoj a údržba

V prípade ak projekt vyžaduje pravidelné aktualizácie, úpravy alebo iné služby, vieme to zariadiť. Náš klient sa na nás môže kedykoľvek spoľahnúť.

Zaujali sme vás?

Prezrite si aj niektoré naše moderné webové stránky

Obrázok ImunoBran - produktová webstránka

ImunoBran - produktová webstránka

Moderná webová stránka produktu ImunoBran. Webová stránka disponuje kontaktným formulárom aj recenziami. Je prispôsobená pre mobilné telefóny aj tablety.

Pozrieť webstránku
Obrázok Novák Business Consulting v Košiciach
Novák Business Consulting v Košiciach

Moderná webová stránka Novák Business Consulting prezentuje zakladanie s.r.o., ready-made s.r.o., prevzatie a zrušenie spoločností so sídlom v Košiciach. Prioritou webu je moderný a nadčasový dizajn. V neposledom rade je to práve aj jeho vzhľad, ktorý je prispôsobený aj pre mobilné telefóny a tablety.

Pozrieť referenciu
Blog & Články
2 jazykové mutácie
Spravovací systém JKadmin
Obrázok Autoškola Rapid Košice

Autoškola Rapid Košice

Novo otvorená autoškola v Košiciach - Autoškola Rapid s viac ako 10 ročnými inštruktorskými skúsenosťami. Unikátnym prvkom webovej stránky je práve elektronická prihláška do kurzov autoškoly. Neustále zdokonaľovanie smeruje Autoškolu Rapid s plánmi do budúcna - a to vytvoriť elektronický plánovač jázd.

Pozrieť webstránku

Už ste pomaličky na konci podstránky ...

Čo tak urobiť tento
koniec
novým začiatkom našej spolupráce?
Začať spolupracovať