Chcete mať vyššie tržby ako vaša konkurencia?

Aktívne sledovanie konkurencie, analýza e-shopov, responzívny dizajn, jednoznačný, prehľadný a moderný nákupný proces, bezchybné fungovanie a iné. Aj to sú pojmy, ktoré by mal každý online predajca ovládať.

Ikona mobil

Byť krok pred konkurenciou

Pred samotným vytvorením elektronického obchodu najskôr preberieme požiadavky nášho klienta a zhodnotíme efektivitu. Navrhneme stabilné a flexibilné riešenie s dôrazom na návštevníka.

Ikona responzív

UX/UI princípy ako základ e-shopu

Pri vytváraní našich webových stránok a e-shopov aktívne využívame princípy a techniky UX a UI, ktoré nielen dopomáhajú k zviditeľnosti sa vo svete internetu, ale aj vašim väčším tržbám a dopytu.

Ikona technická podpora

Jednoduchý a prehľadný elektronický obchod

Premysleným, prehľadným a unikátnym dizajnom dnes máte "lepšiu cestu" vo svete internetu. Nie nadarmo sa hovorí - "Dvakrát meraj a raz strihaj".

Ikona monitor

Bonusy, zlepšenia, zákazníci chcú viac

V širokej škále konkurencie chcú zákazníci vždy viac. Kontinuálne zlepšovanie, pridávanie nových prvkov, alebo úprava starších nám nerobí problém.

Ikona podanie rúk

Jednoduchý systém manažmentu

Náš redakčný systém zabezpečí vaše pohodlné manažovanie webovej stránky. Úprava produktov, variantov a iných vlastností webstránky pre vás nebude obmedzenie.

Ikona zemeguľa

Stabilná podpora

Po spustení e-shopu na vás nezabúdame. Vždy nám môžete napísať, alebo zavolať. Sme otvorený možnej budúcej spolupráci a vytváraní vždy lepších riešení.

Zaujali sme vás?

Prezrite si aj niektoré naše moderné webové stránky

Obrázok Divadlo Romathan Košice
Divadlo Romathan Košice

Divadlo Romathan je známe košické divadlo, pôsobiace od roku 1992. Vyznačuje sa nezabudnuteľnými vystúpeniami a premiérami. Webstránka je k dispozícii vo viacerých jazykových variantoch. Rezerváciu vystúpenia je možné uskutočniť prostredníctvom online objednávky.

Pozrieť referenciu
5 jazykových mutácií
Online objednávka
Spravovací systém JKadmin
Obrázok Stavebné práce KLEIN - Košice okolie
Stavebné práce KLEIN - Košice okolie

Webová stránka pre podnikateľskú činnosť v oblasti stavebníctva. Komplexné rekonštrukcie domov a bytov, sadrokartónové priečky, montáže, omietky a stierky. Pôsobenie v oblasti Košíc, Spišskej Novej Vsi a Prešova.

Pozrieť referenciu
Spravovací systém JKadmin
Obrázok Multi Gyn Obklady - produktová webstránka
Multi Gyn Obklady - produktová webstránka

Hojivé a upokojivé obklady Multi Gyn Compresses pre udržanie vášho dobrého fyzického zdravia. Webstránka disponuje objednávkovým formulárom a zoznamom recenzií. Dáta z objednávok sú šifrované za pomoci chránenej zóny JKadmin.

Pozrieť referenciu
Elektronický obchod
Chránená zóna JKadmin
Spravovací systém JKadmin

Už ste pomaličky na konci podstránky ...

Čo tak urobiť tento
koniec
novým začiatkom našej spolupráce?
Začať spolupracovať