Chcete mať vyššie tržby ako vaša konkurencia?

Aktívne sledovanie konkurencie, analýza e-shopov, responzívny dizajn, jednoznačný, prehľadný a moderný nákupný proces, bezchybné fungovanie a iné. Aj to sú pojmy, ktoré by mal každý online predajca ovládať.

Ikona mobil

Byť krok pred konkurenciou

Pred samotným vytvorením elektronického obchodu najskôr preberieme požiadavky nášho klienta a zhodnotíme efektivitu. Navrhneme stabilné a flexibilné riešenie s dôrazom na návštevníka.

Ikona responzív

UX/UI princípy ako základ e-shopu

Pri vytváraní našich webových stránok a e-shopov aktívne využívame princípy a techniky UX a UI, ktoré nielen dopomáhajú k zviditeľnosti sa vo svete internetu, ale aj vašim väčším tržbám a dopytu.

Ikona technická podpora

Jednoduchý a prehľadný elektronický obchod

Premysleným, prehľadným a unikátnym dizajnom dnes máte "lepšiu cestu" vo svete internetu. Nie nadarmo sa hovorí - "Dvakrát meraj a raz strihaj".

Ikona monitor

Bonusy, zlepšenia, zákazníci chcú viac

V širokej škále konkurencie chcú zákazníci vždy viac. Kontinuálne zlepšovanie, pridávanie nových prvkov, alebo úprava starších nám nerobí problém.

Ikona podanie rúk

Jednoduchý systém manažmentu

Náš redakčný systém zabezpečí vaše pohodlné manažovanie webovej stránky. Úprava produktov, variantov a iných vlastností webstránky pre vás nebude obmedzenie.

Ikona zemeguľa

Stabilná podpora

Po spustení e-shopu na vás nezabúdame. Vždy nám môžete napísať, alebo zavolať. Sme otvorený možnej budúcej spolupráci a vytváraní vždy lepších riešení.

Zaujali sme vás?

Prezrite si aj niektoré naše moderné webové stránky

Obrázok Finscreener redizajn

Finscreener redizajn

Finscreener.com je webová stránka poskytujúca rôzne druhy finančných informácií, údajov a noviniek, aj kryptografických, forexových a komoditných trhov. Väčšina informácií je živých alebo oneskorených údajov a zobrazuje sa v rôznych formách, ako sú tabuľky, grafy, triediče a tepelné mapy.

Chcem podobné riešenie
Obrázok Divadlo Romathan Košice

Divadlo Romathan Košice

Divadlo Romathan je známe košické divadlo, pôsobiace od roku 1992. Vyznačuje sa nezabudnuteľnými vystúpeniami a premiérami. Webstránka je k dispozícii vo viacerých jazykových variantoch. Rezerváciu vystúpenia je možné uskutočniť prostredníctvom online objednávky.

Chcem podobné riešenie
5 jazykových mutácií
Online objednávka
Spravovací systém JKadmin
Obrázok ImunoBran - produktová webstránka

ImunoBran - produktová webstránka

Moderná webová stránka produktu ImunoBran. Webová stránka disponuje kontaktným formulárom aj recenziami. Je prispôsobená pre mobilné telefóny aj tablety.

Chcem podobné riešenie

Už ste na tejto podstránke videli takmer všetko ...

Na rozdiel od nášho
know-how
, ktoré neustále budujeme.
Spoznať jkweb.sk