Konkurencia nikdy nespí, Vy áno?

Vytvorením webovej stránky to nikdy nekončí. Predsa, vždy je čo zlepšovať. Budovanie povedomia o značke, reklamná propagácia, pokročilá SEO optimalizácia, alebo aj platená reklama sú to, čo potrebujete. Poďme do toho spoločne.

ikona mobil

Analýza konkurencie

Pomôžeme vám preskúmať vašich potenciálnych konkurentov. Zameriame sa na dôležité aspekty aj na rôzne vychytávky, ktoré môžu prispieť k vášmu úspechu.

ikona monitor

Štatistika kľúčových slov

Spoločne zanalyzujeme vaše predvolené kľúčové slová podľa globálnych štatistík vyhľadávania. Definujeme ten správny rozsah a štruktúru hlavnej webstránky vrátane jej podstránok.

ikona technická podpora

Odborné poradenstvo

Neustále sa inšpirujeme rôznymi prípadovými štúdiami, odbornou literatúrou a rôznymi príručkami. Usmerníme, poradíme a spoločne vyriešime vaše problémy, alebo nedostatky.

ikona monitor

Onpage optimalizácia

Prevedieme vás "tajomstvami" onpage SEO faktorov - validity kódu, rozsahu jednotlivých slov, nadpisov, a ďalších dôležitých aspektov. Pretože: všetko sa počíta.

ikona podanie rúk

Platená reklama - PPC kampane

Pripravíme, zanalyzujeme a spustíme kampane pre zvýšenie počtu vašich potenciálnych klientov na webovej stránke. Nastavíme primerané hodnoty, sledujeme, reagujeme a výsledky Vám reportujeme.

ikona zemeguľa

Offpage SEO optimalizácia

Správnou webovou stránkou to nekončí. Prevedieme vás svetom sociálnych medií, reklamy a rôznych propagačných materiálov. Veď predsa spoločne tvoríme digitálny produkt.

Zaujali sme vás?

Prezrite si aj niektoré naše moderné webové stránky

Obrázok Finscreener redizajn

Finscreener redizajn

Finscreener.com je webová stránka poskytujúca rôzne druhy finančných informácií, údajov a noviniek, aj kryptografických, forexových a komoditných trhov. Väčšina informácií je živých alebo oneskorených údajov a zobrazuje sa v rôznych formách, ako sú tabuľky, grafy, triediče a tepelné mapy.

Chcem podobné riešenie
Obrázok Kozuby komíny krby

Kozuby komíny krby

KozubyKominyKrby je elektronický obchod, ktorý ponúka kozuby, komíny a ich príslušenstvo. Obsahuje aj pokročilé vyhľadávanie a nákupný proces.

Chcem podobné riešenie
Obrázok Novák Business Consulting v Košiciach

Novák Business Consulting v Košiciach

Moderná webová stránka Novák Business Consulting prezentuje zakladanie s.r.o., ready-made s.r.o., prevzatie a zrušenie spoločností so sídlom v Košiciach. Prioritou webu je moderný a nadčasový dizajn. V neposledom rade je to práve aj jeho vzhľad, ktorý je prispôsobený aj pre mobilné telefóny a tablety.

Chcem podobné riešenie
Blog & Články
2 jazykové mutácie
Spravovací systém JKadmin

Už ste pomaličky na konci podstránky ...

Čo tak urobiť tento
koniec
novým začiatkom našej spolupráce?
Začať spolupracovať