Konkurencia nikdy nespí, Vy áno?

Vytvorením webovej stránky to nikdy nekončí. Predsa, vždy je čo zlepšovať. Budovanie povedomia o značke, reklamná propagácia, pokročilá SEO optimalizácia, alebo aj platená reklama sú to, čo potrebujete. Poďme do toho spoločne.

ikona mobil

Analýza konkurencie

Pomôžeme vám preskúmať vašich potenciálnych konkurentov. Zameriame sa na dôležité aspekty aj na rôzne vychytávky, ktoré môžu prispieť k vášmu úspechu.

ikona monitor

Štatistika kľúčových slov

Spoločne zanalyzujeme vaše predvolené kľúčové slová podľa globálnych štatistík vyhľadávania. Definujeme ten správny rozsah a štruktúru hlavnej webstránky vrátane jej podstránok.

ikona technická podpora

Odborné poradenstvo

Neustále sa inšpirujeme rôznymi prípadovými štúdiami, odbornou literatúrou a rôznymi príručkami. Usmerníme, poradíme a spoločne vyriešime vaše problémy, alebo nedostatky.

ikona monitor

Onpage optimalizácia

Prevedieme vás "tajomstvami" onpage SEO faktorov - validity kódu, rozsahu jednotlivých slov, nadpisov, a ďalších dôležitých aspektov. Pretože: všetko sa počíta.

ikona podanie rúk

Platená reklama - PPC kampane

Pripravíme, zanalyzujeme a spustíme kampane pre zvýšenie počtu vašich potenciálnych klientov na webovej stránke. Nastavíme primerané hodnoty, sledujeme, reagujeme a výsledky Vám reportujeme.

ikona zemeguľa

Offpage SEO optimalizácia

Správnou webovou stránkou to nekončí. Prevedieme vás svetom sociálnych medií, reklamy a rôznych propagačných materiálov. Veď predsa spoločne tvoríme digitálny produkt.

Zaujali sme vás?

Prezrite si aj niektoré naše moderné webové stránky

Obrázok Divadlo Romathan Košice
Divadlo Romathan Košice

Divadlo Romathan je známe košické divadlo, pôsobiace od roku 1992. Vyznačuje sa nezabudnuteľnými vystúpeniami a premiérami. Webstránka je k dispozícii vo viacerých jazykových variantoch. Rezerváciu vystúpenia je možné uskutočniť prostredníctvom online objednávky.

Pozrieť referenciu
5 jazykových mutácií
Online objednávka
Spravovací systém JKadmin
Obrázok Novák Business Consulting v Košiciach
Novák Business Consulting v Košiciach

Moderná webová stránka Novák Business Consulting prezentuje zakladanie s.r.o., ready-made s.r.o., prevzatie a zrušenie spoločností so sídlom v Košiciach. Prioritou webu je moderný a nadčasový dizajn. V neposledom rade je to práve aj jeho vzhľad, ktorý je prispôsobený aj pre mobilné telefóny a tablety.

Pozrieť referenciu
Blog & Články
2 jazykové mutácie
Spravovací systém JKadmin
Obrázok Business In Slovakia v Košiciach
Business In Slovakia v Košiciach

Webová stránka poskytuje služby zakladania, zmien, zrušení spoločností s.r.o. zahraničným klientom. Návštevníci webovej stránky majú možnosť sledovať aktuálne trendy a informácie vo firemnom blogu. Obsah webstránky je k dispozícii nielen v anglickom, nemeckom, ale aj ukrajinskom jazyku.

Pozrieť referenciu
Blog & Články
3 jazykové mutácie
Spravovací systém JKadmin

Už ste pomaličky na konci podstránky ...

Čo tak urobiť tento
koniec
novým začiatkom našej spolupráce?
Začať spolupracovať