Obrázok Finscreener redizajn

Finscreener redizajn

Finscreener.com je webová stránka poskytujúca rôzne druhy finančných informácií, údajov a noviniek, aj kryptografických, forexových a komoditných trhov. Väčšina informácií je živých alebo oneskorených údajov a zobrazuje sa v rôznych formách, ako sú tabuľky, grafy, triediče a tepelné mapy.

Chcem podobné riešenie
Obrázok Advokát Novák

Advokát Novák

Advokát Novák ponúka právne služby, služby advokáta a služby virtuálneho sídla v centre Košíc. Webová stránka ponúka pre klientov kontaktný formulár a už teraz je plánovaná implementácia právnej poradne.

Chcem podobné riešenie
Obrázok Divadlo Romathan Košice

Divadlo Romathan Košice

Divadlo Romathan je známe košické divadlo, pôsobiace od roku 1992. Vyznačuje sa nezabudnuteľnými vystúpeniami a premiérami. Webstránka je k dispozícii vo viacerých jazykových variantoch. Rezerváciu vystúpenia je možné uskutočniť prostredníctvom online objednávky.

Chcem podobné riešenie
5 jazykových mutácií
Online objednávka
Spravovací systém JKadmin
Obrázok Kozuby komíny krby

Kozuby komíny krby

KozubyKominyKrby je elektronický obchod, ktorý ponúka kozuby, komíny a ich príslušenstvo. Obsahuje aj pokročilé vyhľadávanie a nákupný proces.

Chcem podobné riešenie
Obrázok ImunoBran - produktová webstránka

ImunoBran - produktová webstránka

Moderná webová stránka produktu ImunoBran. Webová stránka disponuje kontaktným formulárom aj recenziami. Je prispôsobená pre mobilné telefóny aj tablety.

Chcem podobné riešenie
Obrázok Stavebné práce KLEIN

Stavebné práce KLEIN

Webová stránka pre podnikateľskú činnosť v oblasti stavebníctva. Komplexné rekonštrukcie domov a bytov, sadrokartónové priečky, montáže, omietky a stierky. Pôsobenie v oblasti Košíc, Spišskej Novej Vsi a Prešova.

Chcem podobné riešenie
Spravovací systém JKadmin
Obrázok Novák Business Consulting v Košiciach

Novák Business Consulting v Košiciach

Moderná webová stránka Novák Business Consulting prezentuje zakladanie s.r.o., ready-made s.r.o., prevzatie a zrušenie spoločností so sídlom v Košiciach. Prioritou webu je moderný a nadčasový dizajn. V neposledom rade je to práve aj jeho vzhľad, ktorý je prispôsobený aj pre mobilné telefóny a tablety.

Chcem podobné riešenie
Blog & Články
2 jazykové mutácie
Spravovací systém JKadmin
Obrázok Multi Gyn Obklady - produktová webstránka

Multi Gyn Obklady - produktová webstránka

Hojivé a upokojivé obklady Multi Gyn Compresses pre udržanie vášho dobrého fyzického zdravia. Webstránka disponuje objednávkovým formulárom a zoznamom recenzií. Dáta z objednávok sú šifrované za pomoci chránenej zóny JKadmin.

Chcem podobné riešenie
Elektronický obchod
Chránená zóna JKadmin
Spravovací systém JKadmin
Obrázok Autoškola Rapid Košice

Autoškola Rapid Košice

Novo otvorená autoškola v Košiciach - Autoškola Rapid s viac ako 10 ročnými inštruktorskými skúsenosťami. Unikátnym prvkom webovej stránky je práve elektronická prihláška do kurzov autoškoly. Neustále zdokonaľovanie smeruje Autoškolu Rapid s plánmi do budúcna - a to vytvoriť elektronický plánovač jázd.

Chcem podobné riešenie
Obrázok Business In Slovakia v Košiciach

Business In Slovakia v Košiciach

Webová stránka poskytuje služby zakladania, zmien, zrušení spoločností s.r.o. zahraničným klientom. Návštevníci webovej stránky majú možnosť sledovať aktuálne trendy a informácie vo firemnom blogu. Obsah webstránky je k dispozícii nielen v anglickom, nemeckom, ale aj ukrajinskom jazyku.

Chcem podobné riešenie
Blog & Články
3 jazykové mutácie
Spravovací systém JKadmin

Už ste pomaličky na konci podstránky ...

Čo tak urobiť tento
koniec
novým začiatkom našej spolupráce?
Začať spolupracovať