Obrázok Divadlo Romathan Košice
Divadlo Romathan Košice

Divadlo Romathan je známe košické divadlo, pôsobiace od roku 1992. Vyznačuje sa nezabudnuteľnými vystúpeniami a premiérami. Webstránka je k dispozícii vo viacerých jazykových variantoch. Rezerváciu vystúpenia je možné uskutočniť prostredníctvom online objednávky.

Pozrieť referenciu
5 jazykových mutácií
Online objednávka
Spravovací systém JKadmin
Obrázok ImunoBran

ImunoBran

Moderná webová stránka produktu ImunoBran. Webová stránka disponuje kontaktným formulárom aj recenziami. Je prispôsobená pre mobilné telefóny aj tablety.

Pozrieť webstránku
Obrázok Stavebné práce KLEIN
Stavebné práce KLEIN

Webová stránka pre podnikateľskú činnosť v oblasti stavebníctva. Komplexné rekonštrukcie domov a bytov, sadrokartónové priečky, montáže, omietky a stierky. Pôsobenie v oblasti Košíc, Spišskej Novej Vsi a Prešova.

Pozrieť referenciu
Spravovací systém JKadmin
Obrázok Novák Business Consulting
Novák Business Consulting

Moderná webová stránka Novák Business Consulting prezentuje zakladanie s.r.o., ready-made s.r.o., prevzatie a zrušenie spoločností so sídlom v Košiciach. Prioritou webu je moderný a nadčasový dizajn. V neposledom rade je to práve aj jeho vzhľad, ktorý je prispôsobený aj pre mobilné telefóny a tablety.

Pozrieť referenciu
Blog & Články
2 jazykové mutácie
Spravovací systém JKadmin
Obrázok Multi Gyn Obklady
Multi Gyn Obklady

Hojivé a upokojivé obklady Multi Gyn Compresses pre udržanie Vášho dobrého fyzického zdravia. Webstránka disponuje objednávkovým formulárom a zoznamom recenzií. Dáta z objednávok sú šifrované za pomoci chránenej zóny JKadmin.

Pozrieť referenciu
Elektronický obchod
Chránená zóna JKadmin
Spravovací systém JKadmin
Obrázok Autoškola Rapid Košice

Autoškola Rapid Košice

Novo otvorená autoškola v Košiciach - Autoškola Rapid s viac ako 10 ročnými inštruktorskými skúsenosťami. Unikátnym prvkom webovej stránky je práve elektronická prihláška do kurzov autoškoly. Neustále zdokonaľovanie smeruje Autoškolu Rapid s plánmi do budúcna - a to vytvoriť elektronický plánovač jázd.

Pozrieť webstránku
Obrázok Business In Slovakia
Business In Slovakia

Webová stránka poskytuje služby zakladania, zmien, zrušení spoločností s.r.o. zahraničným klientom. Návštevníci webovej stránky majú možnosť sledovať aktuálne trendy a informácie vo firemnom blogu. Obsah webstránky je k dispozícii nielen v anglickom, nemeckom, ale aj ukrajinskom jazyku.

Pozrieť referenciu
Blog & Články
3 jazykové mutácie
Spravovací systém JKadmin
Obrázok Advokát Novák Košice
Advokát Novák Košice

Prioritou webovej stránky Advokát Novák je poskytovanie profesionálnych služieb pri riešení právnych problémov. Webová stránka sa vyznačuje efektívnym a moderným dizajnom vytvoreným na mieru. Samozrejmosťou je prispôsobenie sa mobilným zariadeniam a tabletom.

Pozrieť referenciu
2 jazykové mutácie
Spravovací systém JKadmin
Obrázok Stavebné práce K-čko

Stavebné práce K-čko

Webová stránka pre stavebnú firmu K-čko Spišská Nová Ves je zameraná na prezentáciu prác v oblasti fúkanej izolácie, drevodomov, rekonštrukcií a stavieb. Webová stránka je prispôsobená na mobilné telefóny a tablety. Klienti majú možnosť vidieť aj kategorizovaný zoznam prác s prezentáciami dokončených stavieb a rekonštrukcií.

Pozrieť webstránku
Obrázok Reštaurácia Nova Spišské Vlachy

Reštaurácia Nova Spišské Vlachy

Reštaurácia Nova - moderná reštaurácia v Spišských Vlachoch s ponukou denného menu. Organizácia večierkov, stužkových slávností a svadieb.

Pozrieť webstránku
Obrázok Systém pre manažment denného menu

Systém pre manažment denného menu

Pre Reštauráciu NOVA v Spišských Vlachoch sme vytvorili systém, vďaka ktorému je možné jednoducho manažovať, generovať, upravovať a odosielať denné jedálne menu v rôznych PDF verziách pre tlač aj marketing.

Pozrieť webstránku

Už ste na tejto podstránke videli takmer všetko ...

Na rozdiel od nášho
know-how
, ktoré neustále budujeme.
Spoznať jkweb.sk