Obrázok Divadlo Romathan Košice
Divadlo Romathan Košice

Divadlo Romathan je známe košické divadlo, pôsobiace od roku 1992. Vyznačuje sa nezabudnuteľnými vystúpeniami a premiérami. Webstránka je k dispozícii vo viacerých jazykových variantoch. Rezerváciu vystúpenia je možné uskutočniť prostredníctvom online objednávky.

Pozrieť referenciu
5 jazykových mutácií
Online objednávka
Spravovací systém JKadmin
Obrázok ImunoBran - produktová webstránka

ImunoBran - produktová webstránka

Moderná webová stránka produktu ImunoBran. Webová stránka disponuje kontaktným formulárom aj recenziami. Je prispôsobená pre mobilné telefóny aj tablety.

Pozrieť webstránku
Obrázok Stavebné práce KLEIN - Košice okolie
Stavebné práce KLEIN - Košice okolie

Webová stránka pre podnikateľskú činnosť v oblasti stavebníctva. Komplexné rekonštrukcie domov a bytov, sadrokartónové priečky, montáže, omietky a stierky. Pôsobenie v oblasti Košíc, Spišskej Novej Vsi a Prešova.

Pozrieť referenciu
Spravovací systém JKadmin
Obrázok Novák Business Consulting v Košiciach
Novák Business Consulting v Košiciach

Moderná webová stránka Novák Business Consulting prezentuje zakladanie s.r.o., ready-made s.r.o., prevzatie a zrušenie spoločností so sídlom v Košiciach. Prioritou webu je moderný a nadčasový dizajn. V neposledom rade je to práve aj jeho vzhľad, ktorý je prispôsobený aj pre mobilné telefóny a tablety.

Pozrieť referenciu
Blog & Články
2 jazykové mutácie
Spravovací systém JKadmin
Obrázok Multi Gyn Obklady - produktová webstránka
Multi Gyn Obklady - produktová webstránka

Hojivé a upokojivé obklady Multi Gyn Compresses pre udržanie vášho dobrého fyzického zdravia. Webstránka disponuje objednávkovým formulárom a zoznamom recenzií. Dáta z objednávok sú šifrované za pomoci chránenej zóny JKadmin.

Pozrieť referenciu
Elektronický obchod
Chránená zóna JKadmin
Spravovací systém JKadmin
Obrázok Autoškola Rapid Košice

Autoškola Rapid Košice

Novo otvorená autoškola v Košiciach - Autoškola Rapid s viac ako 10 ročnými inštruktorskými skúsenosťami. Unikátnym prvkom webovej stránky je práve elektronická prihláška do kurzov autoškoly. Neustále zdokonaľovanie smeruje Autoškolu Rapid s plánmi do budúcna - a to vytvoriť elektronický plánovač jázd.

Pozrieť webstránku
Obrázok Business In Slovakia v Košiciach
Business In Slovakia v Košiciach

Webová stránka poskytuje služby zakladania, zmien, zrušení spoločností s.r.o. zahraničným klientom. Návštevníci webovej stránky majú možnosť sledovať aktuálne trendy a informácie vo firemnom blogu. Obsah webstránky je k dispozícii nielen v anglickom, nemeckom, ale aj ukrajinskom jazyku.

Pozrieť referenciu
Blog & Články
3 jazykové mutácie
Spravovací systém JKadmin
Obrázok Advokát Novák Košice
Advokát Novák Košice

Prioritou webovej stránky Advokát Novák je poskytovanie profesionálnych služieb pri riešení právnych problémov. Webová stránka sa vyznačuje efektívnym a moderným dizajnom vytvoreným na mieru. Samozrejmosťou je prispôsobenie sa mobilným zariadeniam a tabletom.

Pozrieť referenciu
2 jazykové mutácie
Spravovací systém JKadmin
Obrázok Stavebné práce K-čko - Spišská Nová Ves okolie

Stavebné práce K-čko - Spišská Nová Ves okolie

Webová stránka pre stavebnú firmu K-čko Spišská Nová Ves je zameraná na prezentáciu prác v oblasti fúkanej izolácie, drevodomov, rekonštrukcií a stavieb. Webová stránka je prispôsobená na mobilné telefóny a tablety. Klienti majú možnosť vidieť aj kategorizovaný zoznam prác s prezentáciami dokončených stavieb a rekonštrukcií.

Pozrieť webstránku
Obrázok Reštaurácia Nova -  Spišské Vlachy

Reštaurácia Nova - Spišské Vlachy

Reštaurácia Nova - moderná reštaurácia v Spišských Vlachoch s ponukou denného menu. Organizácia večierkov, stužkových slávností a svadieb.

Pozrieť webstránku
Obrázok Systém pre manažment denného menu

Systém pre manažment denného menu

Pre Reštauráciu NOVA v Spišských Vlachoch sme vytvorili systém, vďaka ktorému je možné jednoducho manažovať, generovať, upravovať a odosielať denné jedálne menu v rôznych PDF verziách pre tlač aj marketing.

Pozrieť webstránku

Už ste na tejto podstránke videli takmer všetko ...

Na rozdiel od nášho
know-how
, ktoré neustále budujeme.
Spoznať jkweb.sk